SZKLARNIA MOJEGO PROJEKTU
SZKLARNIA MOJEGO PROJEKTU
Odsłon: 22336 | Ocena: 287 | Czas: 4m 57s |


Szukaj
Dyskusja:


SZKLARNIA MOJEGO PROJEKTU Rewelacja!!!
Co ile sadzić paprykę czerwona w rzędzie -uprawa w tunelu
Ja nawet nie interesuję się tą tematyką i trafiłem tu przez przypadek. Obejrzałem z zaciekawieniem, więc łapka w górę się należy. Szklarnia wyszła rewelacyjna !
Czy prowadzi Pan uprawę pomidorów kilka lat z rzędu w tym samym tunelu ? Jeśli tak to jak Pan przeciwdziała chorobom, które w kolejnych latach zapewne się przypałętać mogą. Mam tunel który każdego roku przenoszę z miejsca na miejsce. W tym roku wymieniam stare skrzynkowe okna na nowsze i będę miał budulec na szklarnię, jednak nie wiem jak sobie poradzić z tym, że takiej konstrukcji ot tak nie przeniosę co roku w inne miejsce.
witam jaki był koszt tych płyt na dach i te boczne ściany?
Jaki jest koszt takiej konstrukcji z profili stalowych, jak ma Pan pod paprykę?
Super to wygląda :) mi marzy się szklarnia, może kiedyś uda mi się ją posiadać 😄
kiedy nastepne filmiki ? nie moge sie doczekac :)
Witam. Jaka może być przyczyna zwijania się liści u pomidora Tolek ?? Woda jest nawóz jest tunel otwarty na max temp.34 to samo przy odmianie NORIA DE CRIME. inne pomidory zakupione u Pana w tym samym tunelu zachowują się normalnie.
35 stopni ufff pewnie chciałeś powiedzieć 25 stopni
przy ponad 30 stopniach nie wszystkie dobrze wiążą owoce )))))
Fajne szklarenki :) w tej dużej podoba mi się przestrzeń do zagospodarowania no i ta ściana do szybkiego demontażu jest super . Pozdrawiam
Bardzo dobry pomysł jak zbudować szklarnie, widać że profesjonalista . Pozdrawiam !
Pan Janek gdzie się podziewał?Jak zwykle odprasowany i do rzeczy omawia temat ,ciekawy jestem dalszej uprawy pomidorów i reszty warzyw. Będę miał to na oku !
Super, ja mam tunel foliowy z siatką cieniującą ale wolałbym szklarnie żeby móc ogrzewać i mieć pomidory prawie cały rok