WIELKI TUNEL za 800zł w 4 dni !!! Big foil tunell for 800zł in 4 days
WIELKI TUNEL za 800zł w 4 dni !!! Big foil tunell for 800zł in 4 days
Odsłon: 441946 | Ocena: 2197 | Czas: 35m 55s |


Szukaj
Dyskusja:


WIELKI TUNEL za 800zł w 4 dni !!! Big foil tunell for 800zł in 4 days Słuchajcie kochani ... posiadam konto na patronite - https://patronite.pl/kamilandrzejewski .... Jeżeli uważacie i czujecie oraz jesteście w stanie wspomóc mnie choć troszkę - będę wam zobowiązany. Niestety finanse strasznie mnie blokują w nowych projektach. Osoby które czują, że pomogłem im w realizacji studni bądź któregoś z innych pomysłów na moim kanale oraz te które pytały mnie o możliwości wsparcia - teraz jest taka możliwość. Zapraszam na https://patronite.pl/kamilandrzejewski tam więcej szczegółów ... dzięki i pozdrawiam !!!
Deskami połowę namiotu obudował xD
Dzwi boczne a wietrzenie tunelu w upalne dni
Chyba sobie zrobię garaż🙂 Dzięki za pomysł.
Fajny tunel, pozdrawiam.
tyle dobrej roboty i brak wentylacji szkoda twojej pracy
Witaj Kamil Andrzejewski. Jakieś uzupełnienie do tej konstrukcji po sezonie byś dodał ? Nastawiam się do zrobienia podobnego tunelu.
Łapka w górę dla Pana👍
Pomysłowe, proste i skuteczne. Może się przydać. Zwłaszcza na moim kanale, na który zapraszam. Daję suba i łapę w górę ;)
ile metrów rura?
Rury PCV wodne niebieskie mi niestety popekały po 2latach pomysł taki sam jak twój
Na chuj mnie taki tunel?
Witam.Mam pytanie. Jakiej produkcji jest folia,lub jaka nazwa producenta. Dzięki za ewentualną odpowiedź. Pozdrawiam.
Supcio!
super sprawa pozdrawiam
lapka w gore za pomysl i hard ducha -jako syn badylarzy moge doradzic ze warto jednak robic wejscia z dwóch stron by w razie najwiekszych upałów można bylo robić przewiew
Kamil jaka wysokość szczytu Ci wyszła?
ogolnie super sprawa, a co do wejscia to duzo ludzi umieszcza je z przodu tak aby odwijajac folie mozna go wietrzyc w upalne dni
A co z tym drutem zbrojnym w środku rury też przewierciłeś
Witam, jestem pod dużym, pozytywnym wrażeniem pomysłu. Mam zasadnicze pytanie - czy taki tunel ze słupkami zalewnymi betonem kwalifikuje się już jako fundament - to znamy, czy nasze kochane państwo nie interesuje się nim pod kątem zezwoleń budowlanych / podatków ?